Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Znamy datę premiery !
02-07-2012, 22:16
Post: #11
RE: Znamy datę premiery !
Wygląda na to, że to co oferuje gram.pl to wcale nie pre-order i kupując tam nie uzyska się żadnego headstartu, link - http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?...48#p525819 gram.pl fail. W sumie to podchodzi pod oszustwo, albo chociaż bardzo poważne niedomówienie. Powinni dodać w opisie produktu info o tym, że to nie taki sam pre-order jak w oficjalnym sklepie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 08:13
Post: #12
RE: Znamy datę premiery !
Mam nadzieję że dostanę to obiecane pudełko z pre-purcharse...

Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają.
Wszyscy Maję znają i kochają. Serce
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 10:47
Post: #13
RE: Znamy datę premiery !
No to bardzo nieładnie ze strony gram.pl
Dobrze że jeszcze tego preordera nie kupiłem. Coraz bardziej zastanawiam się nad prepurchase, z oficjalnej strony anetu... ale czy warto? Dopłacać w tej chwili za jedną betę i headstart, jak sama gra ma starczyć na lata? Duży uśmiech

[Obrazek: tibersygnatura.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 12:42
Post: #14
RE: Znamy datę premiery !
A jeszcze parę dni temu empik miał edycje kolekcjonerskie. Teraz to tylko pre-order, piszą niby o jednym dniu zabawy przed startem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 13:18
Post: #15
RE: Znamy datę premiery !
(03-07-2012 12:42)duck napisał(a):  A jeszcze parę dni temu empik miał edycje kolekcjonerskie. Teraz to tylko pre-order, piszą niby o jednym dniu zabawy przed startem.

Zgadza się, zamówiłem właśnie u nich tego preordera. 17 zł. na tym kodzie masz dzień headstartu i możliwość gry przez 2 dni po premierze. Dostajesz jeszcze zniżkę na pełną wersję (-17zł). IMO oferta wydaje się być całkiem sympatyczna Uśmiech

[Obrazek: tibersygnatura.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2021, 08:59
Post: #16
RE: Znamy datę premiery !
I would say you should get the best SWOT analysis of AMUL to get enhanse experience to build stratergy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości