Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
The Lost Shores
02-11-2012, 10:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 10:59 przez Akim.)
Post: #1
The Lost Shores
ArenaNet ma zamiar co miesiąc wypuszczać rozszerzenia do Guild Wars 2. Tak jak w październiku było to Shadow of the Mad King, tak w listopadzie będzie to The Lost Shores.

Na razie niewiele wiadomo o tym patchu-dodatku, ale podobno doda on jednorazowy event dotyczący Sea of Sorrows, który raz na zawsze zmieni oblicze Tyrii! Zapraszam pod https://www.guildwars2.com/en/the-game/r...mber-2012/ i do dyskusji i spekulacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 14:21
Post: #2
RE: The Lost Shores
Dobry pomysł aby dodawać co miech coś nowego.
Na pewno nową lokację dodadzą (Domena Wiatrów?), ale może cała podwodna lokacja? Może jakaś retrospekcja z wynurzenia Orr? Pewnie za tydzień będzie więcej informacji bo co jak co 2 tyg i powinno startować to już.

Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają.
Wszyscy Maję znają i kochają. Serce
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 12:21
Post: #3
RE: The Lost Shores
będziecie w piątek o 21 w LA jakoś "gildiowo" Język się organiozwać na ten event??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 15:19
Post: #4
RE: The Lost Shores
(13-11-2012 12:21)werewolf napisał(a):  będziecie w piątek o 21 w LA jakoś "gildiowo" Język się organiozwać na ten event??


Ciężko będzie, zważywszy że będzie to to bardziej nagłośnione niż całe Halloween, a właśnie wtedy PRÓBOWALIŚMY się zorganizować i zrobić małe przyjęcie...
Przy takich eventach LA jest do tego stopnia oblężone, że praktycznie nie sposób się znaleźć na tych wszystkich overflowach, a na mainie pewnie rezerwacja miejsca koło 20.00, hyhy Język

Chociaż sam nie mam nic przeciwko pomysłowi Oczko

[Obrazek: tibersygnatura.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 15:40
Post: #5
RE: The Lost Shores
tak też myślałem... ale czy to oznacza, że mimo iż zaplanuję sobie uczestnictwo i 'że bym chciał' Język to mogę się nie dopchać do eventu? @__@
to byłoby dość słabe… czy chodzi tylko o to, że są takie tłumy, że nie sposób/ nie ma sensu, drużynowo tego robić? Pytam bo Halloween odpuściłem i nie wiem jak te „czasowe” eventy działają i jak to jest zorganizowane jeśli chodzi o mechanikę gry… nie wiem czy w ogóle się nastawiać na to.

dzięki za odzew Uśmiech pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 15:48
Post: #6
RE: The Lost Shores
Dopchać do eventu się dopchasz, na każdym overflowie wystartuje w tym samym momencie co i na mainie. Problem się może pojawić, jeśli będziesz chciał znaleźć np. swoich znajomych z gildii czy nawet ludzi z party :/ Czasem nawet opcja "Join in.." nie pomaga. Sam event warto zobaczyć, jako że jest jednorazowy i ponoć epicko ma wyglądać Język

[Obrazek: tibersygnatura.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 15:51
Post: #7
RE: The Lost Shores
dzięki za info! no właśnie dla tego się wybieram, żeby zobaczyć "on my own eyes" :]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 18:48
Post: #8
RE: The Lost Shores
http://wiki.guildwars2.com/wiki/The_Lost_Shores
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 20:04
Post: #9
RE: The Lost Shores
Ciekawe jak będą wyglądały wszystkie nowe itemy - oby były trudniejsze do zdobycia niż te które mam na sobie,zawsze będzie więcej do roboty. Oczko

Już jestem jednym z tych chętnych na nową instancję, mam nadzieje że będziemy ją farmić w gildyjnym gronie Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 20:32
Post: #10
RE: The Lost Shores
W końcu będę farmić na czymś innym i bardziej zróżnicowanym niż Riseny! Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości