Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Smoki w akcji
11-06-2012, 12:07
Post: #1
Smoki w akcji
Drugi Beta Weekend Event już za nami. Była to pierwsza okazja do wspólnej gildiowej gry. Jak było? Rewelacyjnie! Mamy w gildii naprawdę świetnych ludzi i jestem bardzo pozytywnie tym faktem zaskoczony. Bardzo się cieszę, że właśnie oni zdecydowali się do nas dołączyć, bo gra z nimi to czysta przyjemność.

W tej becie uczestniczyło 9 osób z naszej gildii. Zawsze staraliśmy się grać wspólnie i zawsze siedzieliśmy na TSie. Jako dowody oraz pamiątki z naszej wspólnej gry będą służyć screeny umieszczone w gildiowej galerii, do obejrzenia której wszystkich bardzo serdecznie zapraszam pod adresem http://gildiasmok.imgur.com. Galeria będzie się z czasem powiększała o nowe albumy i zrzuty ekranu, więc zaglądajcie tam czasami, szczególnie po trzecim BWE i oczywiście po premierze. Odpowiednia zakładka pojawiła się też na naszej stronie głównej: http://gildiasmok.pl/?galeria,14.

Podczas tej bety przekonaliśmy się, że planowanie wszystkiego z wyprzedzeniem wcale nie jest potrzebne. Już na samym początku testów okazało się, że nie będziemy mogli grać na serwerze Blacktide, ponieważ był on całkowicie zapełniony już na starcie, przez co bez zbędnego zastanawiania się wybraliśmy jakikolwiek inny serwer z małą ilością ludzi i tak padło na Jaga Moraine. To właśnie tam grała gildia [Smok] przez ostatnie 3 dni. Drugi dowód na to, że planowanie nie jest dobre ani konieczne jest to, że w sondzie na naszym forum jako lokacja, w której będziemy wspólnie grać wygrały tereny ludzi, a tak naprawdę graliśmy praktycznie wszędzie.

Dziękuję kolegom i koleżance za wspólną grę. Teraz czekamy na kolejny BWE oraz na samą premierę. Jeśli Ty, drogi czytelniku, wciąż się zastanawiasz nad wyborem gildii, powiadam Ci – warto do nas dołączyć! Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2012, 13:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2012 14:33 przez Arkan.)
Post: #2
RE: Smoki w akcji
Cytat:bez zbędnego zastanawiania się wybraliśmy jakikolwiek inny serwer z małą ilością ludzi i tak padło na Jaga Moraine
I to zdecydowanie bez zbędnego zastanawiania. Wybór padł przypadkowo przy okazji rozlania mi się picia na myszkę. W chwili tej zwróciłem uwagę na ekran i tak rzuciła mi się w oczy ta beznadziejna nazwa Uśmiech Na prawdę pechowy traf, jeśli chodzi o jakość graczy...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości