Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Przetasowanie
18-09-2012, 10:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 10:11 przez Akim.)
Post: #1
Przetasowanie
Jeśli czytacie tego newsa, to znaczy, że DWGGC doszła do skutku i kilka osób wbrew swej woli opuściło naszą gildię, czyli mówiąc wprost, zostało wywalonych. Nie sądzę jednak, aby miały to nam za złe, ponieważ sami sobie zasłużyli: każdy z nich albo od dawna nie wchodził na forum, albo siedzi cicho od 3 tygodni i nikt nie wie kto to jest, albo w ogóle nie dołączył do gildii w grze, albo nie gra i tego wcześniej nie zgłosił. Niezgłoszenie swojej nieobecności rozumiem jako olewanie gildii i nas, więc i my olewamy taką osobę.

Gildię opuściło dokładnie 8 osób, a są to: Drabczy, Tallus, dartimus, Saeviel, Tajniak, Michach, Mantikus i Viendo. W sumie nie jest zabroniony Wasz powrót do gildii, ale wątpię, czy gildiowicze pozwolą Wam wrócić. Na celowniku jest też Big Buddha, który jeśli szybko nie uzupełni swojego forumowego profilu o Display Name, podzieli ich los.

Jeśli w gildii zwalniają się miejsca, to trzeba je zapełnić, a więc otwieramy na nowo rekrutację! Jeśli chcesz dołączyć do Smoków, podbijać z nami podnoszące ciśnienie dungeony (oj bardzo podnoszące), chodzić w kilkadziesiąt osób na WvW i podbijać twierdze oraz po prostu dobrze się bawić - nie czekaj - złóż swoje podanie! Uśmiech Pamiętaj tylko że szukamy osób aktywnych (co nie znaczy no-lifów!), otwartych i dających gildii coś od siebie. Stanowczo nie szukamy osób niewchodzących nigdy na TSa, niepiszących ani słowa na guild czacie i grających cały czas samotnie. Przeczytaj nasz krótki gildiowy regulamin, aby dowiedzieć się czego oczekujemy od każdego członka gildii.

Zauważyliśmy również, że zbyt często brakuje osób na wypady, a na WvW chodzi stosunkowo mało ludzi, a więc podnosimy limit graczy w gildii do około 85 i będzie on systematycznie, powoli rósł. Warto zbierać graczy teraz, póki wciąż transfer pomiędzy serwerami jest darmowy i nieograniczony, bo później może być z tym problem.

Zapraszamy! Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości