Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Awans i co dalej?
16-09-2012, 10:35
Post: #1
Awans i co dalej?
Na stanowisko oficerów zgłosiły się łącznie 4 osoby, z czego dwie kandydatury nam się spodobały. Nowymi gildiowymi oficerami zostają Valker i Wilsonowy! Gratulujemy! Uśmiech

Z dodatkowych informacji: już bardzo bardzo niedługo urządzona zostanie Druga Wielka Gildiowa Galaktyczna Czystka, która zwolni w gildii około 10 miejsc. Większość osób wyrzuconych nawet tego nie zauważy, bo zupełnie zapomnieli, że są w jakiejkolwiek gildii. Lub, pomimo wielu przypomnień, nadal nie uzupełniły forumowego profilu. A jeżeli czeka nas DWGGC, to automatycznie rekrutacja zostanie otworzona dla wszystkich, aby zapełnić wolne miejsca. Może nawet ciut zwiększymy limit ludzi w gildii. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie teraz, po premierze, gdy już sporo ludzi wybrało gildie dla siebie.

Tymczasem możemy celebrować wybór nowych oficerów! Uśmiech Albo możemy z tym zaczekać kilka dni, bo właśnie za kilka dni planujemy urządzić gildiową imprezkę Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2012, 10:52
Post: #2
RE: Awans i co dalej?
Valker lolz Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2012, 11:00
Post: #3
RE: Awans i co dalej?
Noo Wilsonowy to będzie rządził twardą ręką. Bójmy się!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2012, 12:47
Post: #4
RE: Awans i co dalej?
Gratulacje, bardzo dobry wybór oficerów.

[Obrazek: 4f00463938720aa48a493ece368fd70c.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2012, 13:14
Post: #5
RE: Awans i co dalej?
Gratulacje Uśmiech Mam nadzieję, że dzięki temu ruszy się coś w sprawie organizowania wspólnych wypadów na cokolwiek Język

[Obrazek: tibersygnatura.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2012, 14:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012 14:20 przez Akim.)
Post: #6
RE: Awans i co dalej?
Wypady są cały czas, tylko są organizowane na czacie gildii w grze. Trudno na PvE znaleźć miejsce, gdzie można iść całą gildią coś robić, dlatego dobieramy się na czacie w te 5 osób i idziemy na jakiegoś dungeona czy coś. Zresztą Ty też uczestniczysz w tych wypadach więc o co chodzi? Duży uśmiech Wypady całogildiowe mamy na WvW i są co tydzień. Częściej nie ma sensu bo i tak (jak dla mnie) trochę mało osób przychodzi, szczególnie na ostatni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2012, 16:08
Post: #7
RE: Awans i co dalej?
"Druga Wielka Gildiowa Galaktyczna Czystka" - a będą wybuchy i lasery, bo nie wiem, czy robić popcorn? Uśmiech

Gratulacje dla nowych oficerów, oby teraz składanie party przez WvW szło jeszcze lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 00:03
Post: #8
RE: Awans i co dalej?
Congratulations!
A co do gildyjnej aktywności, mam pewien pomysł ale poświęcę mu osobny temat Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 10:49
Post: #9
RE: Awans i co dalej?
upiekłem torcik dla nowych oficerów ale niestety brakło resursów na konfetti i sztuczne ognie Uśmiech gz

[Obrazek: hello-kitty-death-cake.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 12:07
Post: #10
RE: Awans i co dalej?
Cytat:Nowymi gildiowymi oficerami zostają Valker i Wilsonowy!
[Obrazek: tumblr_m8d7zkGjOt1qeexm3.gif]


Gratulacje Uśmiech

[Obrazek: night_vale_stamp_by_nightsnarp-d6h04m9.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości