Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Smoki na WvW
02-09-2012, 21:27
Post: #1
Smoki na WvW
Pierwszy, całogildiowy wypad na World vs World już za nami. Było jeszcze lepiej niż podczas BWE3! Biegając wspólnie i omawiając każdy następny ruch na gildiowym TeamSpeaku, byliśmy armią prawie nie do zatrzymania. Po wejściu na wrogi Borderlands, nasi sojusznicy zaczęli się z nami liczyć i z chęcią trzymali się blisko nas, i robili to co my. Nie mogę powiedzieć, że zmieniliśmy losy całego WvW, bo Niemcy stawiali zacięty opór na swoich ziemiach, ale przez trzy godziny zawzięcie upuszczaliśmy im krwi, zajmując twierdze i dezintegrując mniejsze grupki w biegu. Jedną z bocznych cytadeli przejęliśmy na własność i wytrwale broniliśmy swojego tymczasowego domku. Zaczęliśmy nawet zajmować dla siebie najlepsze komnaty Uśmiech Przejęcie Orba zza wrogich murów również nie było dla nas problemem.

Na naszej stronie w Galerii pojawił się nowy album, zawierający screeny z tego wypadu: nasze słit fotki, ogień bitwy, oblężenia oraz naszą własną fortecę na WvW. Link: http://gildiasmok.pl/Galeria,WvW.html

Smoki do boju! Przed nami wiele takich wypadów Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2012, 22:10
Post: #2
RE: Smoki na WvW
Kurde no, nawet w grze jestem niefotogeniczny Smutny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 20:49
Post: #3
RE: Smoki na WvW
Kurde no, ja nie mam takiej grafiki ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 10:07
Post: #4
RE: Smoki na WvW
organizuje się jeszcze jakieś 'Smokowe WvW' ?? rozumiem, że tak, tylko nikt o tym tu nie pisze, si? Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 13:47
Post: #5
RE: Smoki na WvW
Werewolf, gildyjne wypady na WvW mamy praktycznie co tydzień, tylko że nie piszemy o nich w tym dziale. Jak jesteś tym zainteresowany to pytaj ludzi w grze czy idą na WvW. Zazwyczaj wybieramy się większą grupą w weekendy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 13:56
Post: #6
RE: Smoki na WvW
ok - wielkie dzięki za info Maltor, będę dopytywał, chociaż ten weekend, wiadomo, raczej nie wielu będzie zainteresowanych hehe Diabeł thx!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 16:25
Post: #7
RE: Smoki na WvW
Na forum jest zawsze info kiedy jest wypad (z reguły sobota) i o której godzinie. Zachęcam do udziału, wielu naszych gildiowiczów olewa taki wypad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 17:24
Post: #8
RE: Smoki na WvW
... a spora ich część ma w sobotę lepsze zajęcia niż siedzenie przed kompem. Osobiście o wiele bardziej pasowałyby mi (do tej pory) wypady w niedzielę wieczorem. Teraz zamierzam chodzić do pracy w weekendy i nie wiem jak to będzie wyglądało, ale podejrzewam, że niedzielne wieczorki ciągle będę miał wolne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 21:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2012 21:37 przez Matysjr.)
Post: #9
RE: Smoki na WvW
(15-11-2012 17:24)Maltor napisał(a):  ... a spora ich część ma w sobotę lepsze zajęcia niż siedzenie przed kompem.

Chyba chodziło koledze o tych którzy są online ale nie uczestniczą w evencie Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2012, 09:08
Post: #10
RE: Smoki na WvW
Cytat:Chyba chodziło koledze o tych którzy są online ale nie uczestniczą w evencie Oczko

hahaha dobre Cyklop no ja zamierzam się stawiać na WvW, jeśli gildia będzie organizować, oficjalnie, a ja będę w grze, nie wyobrażam sobie, nie być na takim WvW toż to sam miód i klimat Cwaniak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości