Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Idziemy na Underworld
23-08-2012, 13:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2012 13:50 przez Dezerter.)
Post: #21
RE: Idziemy na Underworld
Przecież wiadome jest wszech i wobec dlaczego oni graja w te wszystkie gry.
$....$........$.......$$$$$......$.......
$..$........$..$.....$...........$..$......
$.$........$$$$$...$$$$$...$$$$$.....
$....$....$.......$........$..$.......$....
$......$..$.......$..$$$$$..$.......$...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 16:55
Post: #22
RE: Idziemy na Underworld
@UP
oj i to nie mała.Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 22:11
Post: #23
RE: Idziemy na Underworld
Heh, taka anegdotka sprzed momentu:

Na Underworld dzieje się rozmowa po angielsku na temat pochodzenia graczy, wszyscy się radośnie dzielą ojczyzną, po czym kilka głosów, że wszystko ok, nieważne skąd się jest dopóki będziemy się rozumieć i używać angielskiego. W tym momencie jakiś Polak pyta się po polsku o poprawę fps i inny mu odpowiada.
Piękna historia, prawda?

PS Mam nadzieję, że nie był to nikt z gildiowiczów, a jeśli tak to eee... bardzo mi przykro x D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2012, 08:40
Post: #24
RE: Idziemy na Underworld
No cóż... na pocieszenie napiszę, że na Blacktide byłoby znacznie gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2012, 08:55
Post: #25
RE: Idziemy na Underworld
Zawsze Polak będzie chciał pisać z Polakiem po polsku, to nasz język i tyle. Mimo to na "normalnym" czacie zawsze piszę po angielsku, nie ważne czy to Polak na przykład mnie "podniesie", czy też Anglik albo Turek. To świadczy o kulturze bycia, język angielski jest językiem międzynarodowym. Co do Underworld nie jestem zawiedziony wyborem tego serwera, zawsze lepsze to od wiecznie przepełnionego Blacktide.

[Obrazek: 4f00463938720aa48a493ece368fd70c.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2012, 14:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2012 18:56 przez Shivar.)
Post: #26
RE: Idziemy na Underworld
(24-08-2012 08:55)Chrissu napisał(a):  Zawsze Polak będzie chciał pisać z Polakiem po polsku, to nasz język i tyle. Mimo to na "normalnym" czacie zawsze piszę po angielsku, nie ważne czy to Polak na przykład mnie "podniesie", czy też Anglik albo Turek. To świadczy o kulturze bycia, język angielski jest językiem międzynarodowym. Co do Underworld nie jestem zawiedziony wyborem tego serwera, zawsze lepsze to od wiecznie przepełnionego Blacktide.
Zgadzam się.


Edycja/Rock potwierdza, że idzie z Rojem na BlackTide, gdyby serwer był przepełniony, coś nie wypali idą na Underworld... oby BlackTide był dla nich przyjemnym domem :x

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości