Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
10 kluczy do BWE do rozdania
17-07-2012, 09:00
Post: #21
10 kluczy do BWE do rozdania
Pewnie już kilka osób o tym wie
Że ja gram w noc i w dzień
Toporem pięknie wymachuję
Wrogom plany pokrzyżuję
Każdy kto grał lub grać będzie
Od monitora łatwo nie odejdzie
Wszyscy już wiedzą że ta gra
nazywa się Guild Wars 2
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 09:01
Post: #22
10 kluczy do BWE do rozdania
@up
Każdy z nas by chciał kluczyk żeby przetestować tą grę.
Jednak to oni mają klucze i to oni ustalają reguły, więc warto mieć "wierszyki, wazelinę i przesadę" w komentarzu Oczko
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 09:33
Post: #23
10 kluczy do BWE do rozdania
No dobrze , to zaczynamy , powiem szczerze , nic szczególnego nie przygotowałem więc będę wami szczery , Diablo III mnie zbytnio nie urzekło , no ale cóż to są inne klimaty .
Szanuje obie gry ,eksperymentowałem z wieloma grami ale wiem jedno chciałbym przetestować Guild Wars 2 żeby poczuć coś innego niż inne produkcje i potem wyciągnąć wnioski z zalet i wad jeśli chodzi o konkurencje GW2 . Wiem nie ma innego sposobu by jej przetesować więc zwracam się z prośbą do was drodzy redaktorzy żeby to właśnie mi podać klucz do bety , na pewno nie zawiodę was i również będę niezmiernie wdzięczny .
Nie zawsze normalnie , zawsze szczerze , pozdrawiam ŚmietaN Oczko .
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 09:55
Post: #24
10 kluczy do BWE do rozdania
Guild Wars 2 zawiera wiele innowacji. Za jedną z ważniejszych (zaraz po DE) uważam system gildii. Możliwość uczestniczenia w wielu jednocześnie, system influence, bardzo szerokie możliwość rozbudowy gildii, własny zamek w WvW. Sprawia to, że gildie stają się czymś interesującym i wartym poświęceniu uwagi w zbliżającym się BWE. W ten weekend oprócz gildii, chciałbym przetestować grę Sylwari oraz klasą Strażnika. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć kluczyk :3
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 11:12
Post: #25
10 kluczy do BWE do rozdania
Powiem szczerze poeta ze mnie żaden, malarz i piosenkarz też, więc sztuką was tu nie zachwycę. Najzwyczajniej w świecie chciałem zobaczyć kontynuację gry przy której spędziłem tysiące godzin farmiąc liczne, tak wiele znaczące tytuły pve i pvpUśmiech. Na pozostałe konkursy zaspałem i ten jest jednym z ostatnich które ciągle trwają, więc można powiedzieć, że jesteście ostatnią okazją dla wielu ludzi. Mam nadzieje, że ten promyk szczęścia trafi w mą osobę i na swoim mailu ujrzę dzisiaj klucz do Guild Wars 2Uśmiech.

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 12:19
Post: #26
10 kluczy do BWE do rozdania
Ja też poetą nie jestem ale dla kluczyka coś tam udało mi się wymyśleć. To kto dostanie kluczyn zależy już tylko od lludzi z tej gildiiUśmiech
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 13:21
Post: #27
10 kluczy do BWE do rozdania
Pewnego razu w Istambule,
Jakiś gość utopił się w mule,
Zwykły wypadek powiecie,
A to był dynamiczny event przecież.
Pewien charr z Cytadeli Czarnej,
Wraca z walki hardej.
Musiał stworom skopać tyłek,
A to był nie lada wysiłek.
Z norna wojownik wielki,
Aż spadają mu z żelaza szelki.
Asura kupił golema z ferrari,
a wydatek to nie był tani.
Wszyscy Sylvari podjarani,
Bo Stonesi u nich na drzewie koncert dali.
Teraz na człowieka pora,
By poszedł do doktora,
Bo oblężenie zamku prowadził,
Ale sobie z tym nie poradził.
W magiczny świat Tyrii również wejść chcę,
Więc o klucz ładnie proszę.
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 14:23
Post: #28
10 kluczy do BWE do rozdania
Denerwuje mnie to ze niektore osoby i tak na 400% kupia a te keye dostaja tylko i traca po to zeby sobie przez 2 dni pograc... ja np chcialbym tego keya i ta gre sprawdzić czy system walki mi sie podoba, nie chce wydawac 200zł na gre ktora mi sie nie spodoba, mimo tego ze na pewno bedzie to solidna produkcja, nie uwazacie ze to troche nie fair ?? dawac keye osobom ktore na pewno kupia gre, a ci ktorzy nie sa pewni bedą mieli dalej problem z wyborem ?? szkoda ze tego nie da sie jakos rozgraniczyc, to komu daje sie keya bo wg mnie to nie uczciwe...
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 14:36
Post: #29
10 kluczy do BWE do rozdania
Ok, podejmę się zadania ciekawego skomentowania tego wpisu: to bardzo miło, że organizowaliście taki konkurs - nie jesteście byle kim i możecie zagwarantować komuś uczestnictwo w BWE (BTW. skąd Wy macie tyle kluczy?).
No chciałbym mieć możliwość pogrania w Guild Wars 2 ale....
Tak jak kolega DobraMorda napisał, klucze prawdopodobnie dostaną te osoby które tak czy siak kupią GW2.
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2012, 15:11
Post: #30
10 kluczy do BWE do rozdania
Opowiem wam pewną historię:
Dawno dawno temu, w naszej galaktyce, kiedy w Ziemię uderzały jeszcze meteoryty, na Marsie kwitło życie. Nie mieszkali tam oczywiście ludzie, ale za to Czosnek. Tak, Czosnek. Czosnek był bardzo dobrze rozwinięta cywilizacją i to jemu zawdzięczamy życie. Pewnego dnia, jeden przedstawiciel rasy Czosnek o imieniu Czosnek spojrzał w teleskop, ujrzał stado Pomidorów pędzących wprost na Marsa. Czosnek nie wiedząc co zrobił, wszedł w rakietę i wyleciał w kosmos. Pomidory zniszczyły całą cywilizację Czosnku i udały się w pogoń za uciekającym Czosnkiem. Czosnek doleciał na Ziemię i wkopał się pod ziemię. Pomidor idąc w jego ślady zrobił to samo. Wszyscy zdechli z braku tlenu, jednak ich ciała w ziemi zapoczątkowały istnienie tych wspaniałych warzyw na naszej planecie.
A TERAZ PYTANIE, CO TO WSZYSTKO MA WSPÓLNEGO Z GUILD WARS 2 !?
a odpowiedź jest prosta: NIC
Tak więc dziękuję za uwagę i proszę o klucz Smutny
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości