Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Nadchodzi ostatnie BWE
15-07-2012, 11:07
Post: #1
Nadchodzi ostatnie BWE
Ale ten czas leci, dopiero co dowiedzieliśmy się, że premiera Guild Wars 2 jest za 2 miesiące, a ostatnie BWE będzie za miesiąc, a tu już za kilka dni mamy BWE, a za miesiąc premierę. Nie wiem jak wam, ale mnie pierwszy raz podoba się taki szybki upływ czasu.

Jak już wspominałem, ostatnie BWE już za kilka dni. Na pewno decyzja ArenaNet dotycząca odblokowania rasy Asur oraz Sylvari spowoduje, że większość osób spędzi nachodzący weekend poznając The Grove, Rata Sum oraz otaczające te miasta lokacje. Jeśli będziesz tylko na serwerze Kourna, na pewno spotkasz jakiegoś członka Dragon Within. Szczególnie jest to związane z przekroczeniem liczby 30 gildiowiczów oraz licznymi giveawayami kluczy do nadchodzącej bety. Dzięki pomocy kilku osób z gildii, każdy chętny otrzymał klucz dla siebie jak i swoich przyjaciół.

Tak więc zapraszamy wszystkich na serwer TeamSpeaka na czas BWE. Tych którzy nie otrzymali jeszcze uprawnień do kanałów gildiowych, zapraszam już od piątku od około godziny 10, wtedy to bez problemów otrzymają brakujące uprawnienia. Po zakończeniu BWE nowy oficer pojawi się w szeregach Smoczków.

Wszystkich, którzy nie mają jeszcze gildii, a szukają jakiejś, zapraszamy do naszego działu rekrutacji. Z nami poczujesz klimat Guild Wars 2, zapewniamy ruch już podczas headstartu jako zgrana grupa z własnym serwerem TS, forum oraz stroną na której właśnie czytasz tego newsa! :-)

A i taki mały bonus, powstał kanał gildiowy na YouTube, na którym w przyszłości będą pojawiać się filmiki np. z wypadów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości