Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Zmiana serwera gry i TS3
03-07-2012, 16:16
Post: #1
Zmiana serwera gry i TS3
Kilka dni temu zakończył się stress test Guild Wars 2. Była to możliwość powrotu do Tyrii na kilka dodatkowych godzin. Niestety część gildiowiczów się nie pojawiła, a druga część (w tym ja) po jakimś czasie poszła oglądać mecz Hiszpania-Portugalia. Nie jest to akurat żadna negatywna niespodzianka, bo po prostu nie nastawialiśmy się tym razem na intensywną grę. Jednak w ciągu tego krótkiego czasu udało nam się zadecydować o dwóch rzeczach:

Po pierwsze, przetestowaliśmy nasz własny serwer TeamSpeak 3 i zdał on swój egzamin, więc już oficjalnie przestajemy używać kanału na serwerze guildwars2.pl, a przechodzimy na swój własny, jak się okazuje, bardzo wydajny. Serwer został zasponsorowany przez jednego z gildiowiczów, a jego adres to ts.gildiasmok.pl. Szczegóły na forum.

Po drugie, nadszedł czas, aby zmienić serwer gry. Do tej pory graliśmy na Jaga Moraine, który był wybrany przypadkowo. Niestety gra na nim bardzo mała ilość ludzi i trudno czerpać w takiej sytuacji pełną przyjemność z gry. Od następnych testów przenosimy się więc na serwer Kourna. Podczas ostatnich stress testów był on zapełniony w stopniu średnim, a poza tym wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z dodatkowych serwerów wybranych przez polską społeczność gry. Na wybór serwera popremierowego przyjdzie jeszcze czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości