Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Guild Bounty
12-03-2013, 13:26
Post: #21
RE: Guild Bounty
Ja jestem również za tym, żeby jak party leader podaje jakis rozkaz, to żeby mówił o które party chodzi Uśmiech Wprawdzie rozpoznaję już większość osób aktywnych na TSie z głosu, ale zawsze to jakies ułatwienie dla nowszych/mniej aktywnych graczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 14:55
Post: #22
RE: Guild Bounty
Wyciszanie większości osób na kanale mija się z celem w przypadku potrzeby zgłaszania miejsca pobytu bosów które są nie znalezione... tak jak ktoś pisał wyżej - nie da się zgłosić miejsca pobytu bossa który zapitala jak porąbany pisząc cokolwiek na chacie...

Wyciszanie osób po znalezieniu bossów też nie zda egzaminu gdyż np. w międzyczasie inna gildia zaopiekowała się bossem którego pilnowaliśmy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 15:12
Post: #23
RE: Guild Bounty
Ja proponuję, żeby wszyscy obecni na guild bounty włączyli urządzenie zwane mózg i niech ono kontroluje aparat mowy. Próbujemy tworzyć systemy i hierarchie tam, gdzie wszystko jest jasne: masz coś ważnego do powiedzenia to mówisz, nie masz to się zamykasz. Każdy kto nie potrafi tego zrozumieć i gada gdy nie powinien, albo co gorsza zagłusza dowódców, powinien dostać bana na mikrofon Język albo jakieś upomnienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 12:47
Post: #24
RE: Guild Bounty
@Krell -> Dać mu piwa!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2013, 00:23
Post: #25
RE: Guild Bounty
Takie pytanie, bo nie bardzo miałem okazje będąc w poprzedniej gildii na sprawdzenie się na bounty: czy bossy chodzą stale tymi samymi ścieżkami? Jeśli tak, to może wypadałoby w wolnej chwili skupić się wytrenowaniu ich przebiegu, żeby wszystko sprawniej szło ;p?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2013, 00:34
Post: #26
RE: Guild Bounty
podług mapek zgadzają się wszystkie poza blazeridge steppes.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 11:45
Post: #27
RE: Guild Bounty
Obawiam się, że wraz z wczorajszym patchem zmienili trasy bossow na Bounty. Ktoś może to potwierdzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 12:40
Post: #28
RE: Guild Bounty
Trza zlozyc party i sprawdzic.

[Obrazek: onelunasig.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości