Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Reforma gildii
02-03-2013, 11:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2013 22:09 przez Akim.)
Post: #1
Reforma gildii
Od wielu dni coś się święciło, wszyscy to czuliśmy, to wisiało w powietrzu... albo po prostu było to ogłoszone i omawiane na forum, ale mniejsza z tym. Największa w historii czystka w gildii właśnie trwa i miejmy nadzieję będzie to ostatnia taka akcja, ponieważ nowy ustrój gildii sprawi, że duże czystki nie będą nigdy więcej potrzebne. Dobrze przeczytaliście - nowy ustrój. Od teraz bowiem mamy inne zasady i nowe podejście do rekrutacji, ale najważniejsze jest to, że na skali "hardkorostwa" Smok przesunął się o duży krok w kierunku gildii hardcore. Do tej pory można było śmiało mówić że jesteśmy casualami, dzisiaj jesteśmy już pełnoprawnymi semi-hardcore.

Przedstawmy zatem nowe zasady rekrutacji, a konkretniej mówiąc nowe wymagania które się pojawiły:
  • Wymagany 80 poziom na jednej postaci,
  • Minimum 2 tys Achievement Pointsów,
  • Tydzień okresu próbnego w gildii, podczas którego rekrut ma obowiązek pójść na 2 dungeony w towarzystwie przynajmniej jednej osoby z zarządu. Szczegóły do ustalenia.

To są nowe wymagania. Zmienił się też wzór podania. Od teraz podania będą podzielone na dwie części: w pierwszej kandydat opisze siebie jako człowieka, a w drugiej jako gracza. Sprawi to że kandydaci przestaną omijać punkt, którym piszą o sobie prywatnie. Doszły też nowe pytania:
  • Ile godzin tygodniowo poświęcasz na Guild Wars 2?
  • Jakie masz plany na przyszłość w grze?
  • Jakie masz postacie? Jaki masz build na głównej?

Uważamy że te zmiany wyjdą wszystkim na dobre. Będziemy mniejszą gildią, grającą więcej i w której nikt nie jest no-name'em unikającym kontaktu z resztą gildii. To zła wiadomość dla cichociemnych, ale jak to cichociemni - wiele sobie z tego nie zrobią i znajdą nową gildię w której będą wegetować.

Teraz informacja dla osób, które są w gildii, a nie uzbierały wymaganych 2k AP - jeżeli gracie, naprawdę gracie, to nie macie się czego obawiać. Cierpliwie zaczekamy aż dobijecie do wymaganej ilości. Co innego jeśli przez kilka tygodni ich ilość będzie u Was niezmienna.

Na otwarcie rekrutacji przyjdzie jeszcze czas, jednak biorąc pod uwagę nowe okoliczności, do gildii dostawać będzie się jeszcze mniej osób niż dotychczas. Do czasu otwarcia rekrutacji jakieś szczegóły mogą się jeszcze zmienić, na przykład dojdzie lub zmieni się jakieś pytanie z wzoru podań. Śmiało można jeszcze prowadzić dyskusje w przeznaczonym do tego temacie. Na zmianę czekają jeszcze tematy rekrutacyjne i opis gildii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2013, 20:40
Post: #2
RE: Reforma gildii
Lekka zmiana prawdopodobnie będzie z APkami
2k jedna będzie wymagane, ot nie ma problemu aby to nabić a widać że już ktoś trochę gra.

Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają.
Wszyscy Maję znają i kochają. Serce
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości