Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Wielkie Zamknięcie Rekrutacji
27-01-2013, 11:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2013 11:57 przez Akim.)
Post: #1
Wielkie Zamknięcie Rekrutacji
Smoków przybywa z każdym tygodniem, prawie z każdym dniem. Powiększamy się tak od samego powstania gildii z drobnymi tylko przerwami. Jednak od jakichś dwóch miesięcy nie zatrzymaliśmy się ani na chwilę z rekrutacją... ale gdzieś jest granica. Limit ustaliliśmy na 150 osób. Gdy tylko dobijemy do tej liczby, Czarna Brama naszej małej społeczności zostanie zapieczętowana. Jak wiecie lubię tworzyć pro skróty, więc nazwę to wydarzenie WZR. I nie, nie będziemy jej otwierać co tydzień, zawsze gdy ubędzie nam jednej osoby z szeregów - będzie to zamknięcie na długi czas. Jedynie system rekrutacji dla znajomych będzie włączony, jednak rzadko jest wykorzystywany, więc na pewno nie będziemy się powiększać.

Jeśli więc nie należysz do naszej gildii, a zastanawiasz się nad dołączeniem, nie zwlekaj zbyt długo. Aktualną ilość członków gildii możesz znaleźć tutaj. Gdy pojawi się tam liczba 150, nie będzie już możliwości dołączenia, chyba że dobrze znasz kogoś od nas.

Cała ta akcja wiążę się jednak z jeszcze jedną rzeczą, a mianowicie wyjątkowo surową, ostateczną czystką. Dlaczego? Bo zamykając rekrutację ze 150-oma osobami chcemy mieć pewność, że jak największa część z Was jest aktywna. Nie chcemy się "zamykać" mając w szeregach osoby mające nas gdzieś, które odejdą tydzień po WZM, bo im się znudzi gra. W tej czystce będzie też brane pod uwagę to czy wchodzicie na TeamSpeaka. W wielu podaniach widzę zdania "Będę wchodził na TSa zawsze jak będę w grze", ale jakoś tego nie widzę. Na TSie przesiadują stale te same osoby. Rozumiem że nowi potrzebują czasu na zaaklimatyzowanie się, ale klimatyzować się powinniście właśnie na komunikatorze głosowym, chociażby tylko słuchając, a nie nawet tam nie zaglądając. I przypominam po raz setny - jeśli jesteście nieobecni lub chwilowo nieaktywni, to zgłaszajcie to ustawiając na swoim forumowym profilu nieobecność wraz z powodem i datą powrotu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2013, 12:08
Post: #2
RE: Wielkie Zamknięcie Rekrutacji
Gildię "opuściło" właśnie jakieś 10 osób. Wygląda na to że rekrutacja potrwa jeszcze długo, bo to nie koniec czyszczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości