Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
The Lost Shores
14-11-2012, 09:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 13:18 przez Shivar.)
Post: #13
RE: The Lost Shores
ja również jestem bardzo ciekaw nowej lokacji i nowych itemów...
chociaż mam nadzieję, że nie będą jakoś kosmicznie lepsze od exoticów... osobiście bardzo się podoba system przedmiotów w GW2, uważam, że jest super przemyślany i zbalansowany i nie ma przedmiotów overpower!, różnice są kosmetyczne i jeśli się już wejdzie na poziom exoticów – to w sumie jest to głównie kwestia preferencji gracza jaką „skórkę” woli czy jakiej broni używać… ale nie ma tak, że jeden exotic jest mega mocny, a inny słabiutki, co mi się bardzo podoba i daje poczucie, że latam w mniej więcej tym samym sprzęcie co wszyscy endgamowi gracze Duży uśmiech wydaje mi się, że to ważne dla lepszego samopoczucia, przynajmniej mojego Język Jeśli chodzi o Legendarny – mi się super podoba ten pomysł, że to głównie taki „medal” który już z daleka widać (jako po zrobieniu 100%mapy np. ), że wszyscy gracze wiedzą, że na niego ciężko zapracowałeś i jest respekt, ale nic więcej… czyli sam decydujesz czy chcesz poświęcić swój czas, masę czasu… by zdobyć ten Legendarny mieczy czy łuk i mieć +100 do lansu Duży uśmiech czy skupiasz się na innych aspektach gry… chcę przez to powiedzieć, że nie ma ciśnienia ( przez to, że legendy nie mają kosmicznie lepszych statsów ), że każdy gracz MUSI mieć i latać z legendarna bronią, co byłoby bzdurne i zabiło klimat tych legend… mi się to rozwiązanie, czystko kosmetyczne i klimatyczne, a nie wpływająca za bardzo na mechanikę i statystki – bardzo podoba! Osobiście nie grałem jeszcze i nie spotkałem żadnego gracza z legendarną bronią i są one dla mnie prawdziwie legendarne Język – super! boję się, że te nowe itemy, trochę ten, bardzo dobry imo system zaburzą… ale mam nadzieję, że tak się nie stanie i będzie faktycznie coś pomiędzy exoticami a legendami, co niestety doprowadzi do sytuacji, że nikt już nie będzie chciał/grał w exoticach…hłe, hłe Duży uśmiech

edit! Uśmiech
chociaż... mimo, że ja gram od września i po prostu jeszcze nawet się cały "egzotyczny" nie zrobiłem....jeszcze! Język to rozumiem, tych którzy od wakacji w egzotykach już latają i chcieliby w końcu założyć coś nowego - jest to zrozumiełe Język zapominam czasem, że niektórzy już parę miesięcy dłużej niż ja grają Duży uśmiech

edit #1 by Shivar
"•Currently, Ascended items only come in the form of rings and back slots, but there's room to expand in the future. "

czyli jak rozumiem, na razie mogę być spokojny o mój armour set i ulubione egoztyki?? Język bo wymienę pierścieni and 'back slota' jakoś przeżyję Duży uśmiech

edit #2 by Shivar
no i jesteśmy po pierwszej części epickiego eventu pod nazwą "Lag War"... Smutny kocham tą grę i uwielbiam i nic mego zdanie nie zmieni, ale to co się wczoraj działo w LA to był żal i smutek, każdy kto był ten wie, więc się nie będę rozpisywał... chciałem zrobić fajną fotorelację z tego wdażenia... aale wyszło jak wyszło...

no 'nevermind', wrzucam kilka fotek w ramach atrakcji Uśmiech

* spotkanie z drużyną "smoków' 10 minut przed 21 Uśmiech

[Obrazek: gw017small.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

*zbliżenie na nasz "team" ....jeszcze Smutny

[Obrazek: gw013small.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

*no i event ruszył!... na zdjęciu: "ja, w samotnej walce (bo innych ludzi nie załadowało... ) z niewidzialnymi mobkami - epickie przeżycie! "

[Obrazek: gw020small.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

....

[Obrazek: gw021small.jpg]

Uploaded with ImageShack.us



*a tutaj widoczki z nowego dungeonu Uśmiech przepiękny jest ten dungeon! szczególnie wejście! magia!... oczywiście wczoraj to była męka, a ja z 'randomami' jakimiś ludkami 15/16 levl bez zielonego pojęcia jak i co... nawet jednej ścieżki nie ukończyłem Smutny ale straszliwie zbuggowane wczoraj to wszystko było...

[Obrazek: gw024readysmall.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

*bagniska Uśmiech

[Obrazek: gw025ready01small.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


*mła! Język

[Obrazek: gw01811.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


p.s
fotki oczywiście pomniejszyłem specjalnie, żeby forum nie rozpychać Uśmiech
pozdro i do zobaczenia!

Edytuj swoje posty by dodawać nową informację/tekst. Nie pisz kolejnych, nie dubluj swoich postów. - Shivar
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
The Lost Shores - Akim - 02-11-2012, 10:53
RE: The Lost Shores - werewolf - 13-11-2012, 12:21
RE: The Lost Shores - Tiber - 13-11-2012, 15:19
RE: The Lost Shores - werewolf - 13-11-2012, 15:40
RE: The Lost Shores - Tiber - 13-11-2012, 15:48
RE: The Lost Shores - werewolf - 13-11-2012, 15:51
RE: The Lost Shores - Valker - 13-11-2012, 18:48
RE: The Lost Shores - Matysjr - 13-11-2012, 20:04
RE: The Lost Shores - Tiber - 13-11-2012, 20:35
RE: The Lost Shores - Wilu - 13-11-2012, 20:32
RE: The Lost Shores - Shivar - 13-11-2012, 22:48
RE: The Lost Shores - werewolf - 14-11-2012 09:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości