Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Troszkę informacji po Stress Teście
15-05-2012, 11:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2012 11:33 przez Akim.)
Post: #1
Troszkę informacji po Stress Teście
Stress Test jak szybko wystartował tak szybko się zakończył. Nie obyło się bez problemów ale nie ma co narzekać. Studio ANet udostępniło nam przecież wersję testową gry a nie tak jak inni w obecnych czasach demo ze zmienioną nazwą na beta. Ale wracając do nocnego testu. Akim stworzył gildię w grze i zadecydowaliśmy że na czas Beta Weekend Eventów będziemy okupować ten sam serwer co polskie community, czyli Blacktide. Dzięki temu na kolejnym teście wszyscy gildiowicze posiadający dostęp do BWE będą mogli zagrać pod szyldem Dragon Within.

Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają.
Wszyscy Maję znają i kochają. Serce
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2012, 11:42
Post: #2
RE: Troszkę informacji po Stress Teście
Problemów to prawie nie było wcale, jak na stress test. Z logowaniem nie było problemu. Na początku tylko ładowanie map stawało na 95% i nie chciało iść dalej, ale później jakoś wszystko działało. Optymalizacji nie poprawili chyba w ogóle. Miałem trochę więcej fps'ów, ale nie wiem czy to z powodu lekkiej poprawy optymalizacji, czy może dlatego, że trochę podkręciłem swój procesor (który i tak powinien ciągnąc tę grę bez problemu).

No to teraz czekamy na prawdziwy beta weekend event.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2012, 18:11
Post: #3
RE: Troszkę informacji po Stress Teście
No jeśli chodzi o optymalizację, to gra stoi w miejscu, mam nadzieję, że to poprawią znacznie do premiery, bo walki w dużej grupie przy 5-10 fpsach, gdzie gram w Skyrima na ultra i w BF3 na wysokich detalach, trochę mnie przerażają Uśmiech Poza tym, oprócz wyżej wspomnianych problemów, nic nowego (złego) nie zauważyłem. Ciężko momentami orzec, czy dziwnie przemieszczające się postaci były winą buga w grze, czy spadku fps Uśmiech

P.S. Jako nowy członek gildii chciałbym się przywitać skromnym "cześć" Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2012, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2012 21:05 przez duck.)
Post: #4
RE: Troszkę informacji po Stress Teście
Ten problem z 95% był chyba dosyć częsty z tego, co zauważyłam na fejsbuku. Ja miałam natomiast kłopot z home instance. Przez pewien okres nie mogłam wejść, a potem super wielkie lagi. Tylko mieszczanie chyba byli na nie nieczuli, bo chadzali sobie normalnie. Dziwne. Plus jeden ziomek od skill pointa leżał martwy. No ale wydaje mi się, że nie jest źle. Nie mam porównania z wcześniejszym bwe i może ta radość z 7h grania przyćmiła mi obiektywizm.

Obstawiam, że następna beta będzie miała miejsce tak za dwa tygodnie (na dzień dziecka, pretty please).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości