Forum Dragon Within
Sesja zdjęciowa - Wersja do druku

+- Forum Dragon Within (http://gildiasmok.pl/forum)
+-- Dział: Ogłoszenia (/forum-20.html)
+--- Dział: Gildia (/forum-21.html)
+--- Wątek: Sesja zdjęciowa (/thread-996.html)



Sesja zdjęciowa - Akim - 08-01-2013 21:04

W ostatnią niedzielę, czyli 6 stycznia, urządziliśmy sobie gildiową sesję zdjęciową, bo do tej pory nie mieliśmy żadnych zdjęć, na których byłoby nas naprawdę dużo. Zwołaliśmy więc tyle ludzi, ile się dało. Jeśli Cię tam nie było - żałuj! Screeny będą do podziwiania przez przyszłe pokolenia. Wyłowiłem najlepsze i wrzuciłem na naszą stronę główną, zapraszam więc do przejrzenia: http://gildiasmok.pl/Galeria,SesjaZdjeciowa.html Uśmiech


RE: Sesja zdjęciowa - Sakayamuni - 09-01-2013 08:54

Bylo spore zamieszanie Uśmiech ale wyszło ciekawie Oczko


RE: Sesja zdjęciowa - werewolf - 09-01-2013 09:04

super wyszło! Uśmiech


RE: Sesja zdjęciowa - Akim - 09-01-2013 10:39

Z góry było wiadomo że foty nie strzelimy punktualnie o 21:00 Uśmiech Zawsze albo ktoś nie wiedział gdzie jesteśmy, albo coś kończył robić, albo miał crasha, ale nie przeszkadzało mi to zupełnie. Zaczekaliśmy na każdego Uśmiech


RE: Sesja zdjęciowa - Chrissu - 09-01-2013 14:03

Widzę że nawet kilka fotek z mojej kolekcji i jedna gdzie choć raz widać wyraźnie moją postać. <3


RE: Sesja zdjęciowa - Shai - 09-01-2013 14:37

Szkoda, że mnie nie było, ale niestety nie dałem rady.


RE: Sesja zdjęciowa - Hyper Chan - 09-01-2013 17:34

Nieźle! Wydrukować, oprawić w ramkę i jak nic można stawiać nad kominkiem z innymi zdjęciami rodzinnymi;D
Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka grupowa fota i już na kolejnych edycjach będę mógł się pojawićUśmiech


RE: Sesja zdjęciowa - Wilu - 11-01-2013 16:58

Co krok to smok.


RE: Sesja zdjęciowa - maxo - 22-01-2013 13:29

Wkurzające jest to za w zależności od osoby focącej widać inne osoby :/ Powinni wprowadzić coś takiego ze screenshoot dłużej się robi ale wczytuje wszystkie postacie w kadrze.

Ja mam pomysł żeby każdy zrobił screena swojej postaci i zrobić galeryjkę/gifa z wszystkimi z gildii.
ale to za jakiś czas aż zmienię ten shitowny armor ;]