Forum Dragon Within
Awans i co dalej? - Wersja do druku

+- Forum Dragon Within (http://gildiasmok.pl/forum)
+-- Dział: Ogłoszenia (/forum-20.html)
+--- Dział: Gildia (/forum-21.html)
+--- Wątek: Awans i co dalej? (/thread-405.html)

Strony: 1 2


Awans i co dalej? - Akim - 16-09-2012 10:35

Na stanowisko oficerów zgłosiły się łącznie 4 osoby, z czego dwie kandydatury nam się spodobały. Nowymi gildiowymi oficerami zostają Valker i Wilsonowy! Gratulujemy! Uśmiech

Z dodatkowych informacji: już bardzo bardzo niedługo urządzona zostanie Druga Wielka Gildiowa Galaktyczna Czystka, która zwolni w gildii około 10 miejsc. Większość osób wyrzuconych nawet tego nie zauważy, bo zupełnie zapomnieli, że są w jakiejkolwiek gildii. Lub, pomimo wielu przypomnień, nadal nie uzupełniły forumowego profilu. A jeżeli czeka nas DWGGC, to automatycznie rekrutacja zostanie otworzona dla wszystkich, aby zapełnić wolne miejsca. Może nawet ciut zwiększymy limit ludzi w gildii. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie teraz, po premierze, gdy już sporo ludzi wybrało gildie dla siebie.

Tymczasem możemy celebrować wybór nowych oficerów! Uśmiech Albo możemy z tym zaczekać kilka dni, bo właśnie za kilka dni planujemy urządzić gildiową imprezkę Duży uśmiech


RE: Awans i co dalej? - Pioter - 16-09-2012 10:52

Valker lolz Duży uśmiech


RE: Awans i co dalej? - Maff - 16-09-2012 11:00

Noo Wilsonowy to będzie rządził twardą ręką. Bójmy się!


RE: Awans i co dalej? - Chrissu - 16-09-2012 12:47

Gratulacje, bardzo dobry wybór oficerów.


RE: Awans i co dalej? - Tiber - 16-09-2012 13:14

Gratulacje Uśmiech Mam nadzieję, że dzięki temu ruszy się coś w sprawie organizowania wspólnych wypadów na cokolwiek Język


RE: Awans i co dalej? - Akim - 16-09-2012 14:15

Wypady są cały czas, tylko są organizowane na czacie gildii w grze. Trudno na PvE znaleźć miejsce, gdzie można iść całą gildią coś robić, dlatego dobieramy się na czacie w te 5 osób i idziemy na jakiegoś dungeona czy coś. Zresztą Ty też uczestniczysz w tych wypadach więc o co chodzi? Duży uśmiech Wypady całogildiowe mamy na WvW i są co tydzień. Częściej nie ma sensu bo i tak (jak dla mnie) trochę mało osób przychodzi, szczególnie na ostatni.


RE: Awans i co dalej? - Plebejusz - 16-09-2012 16:08

"Druga Wielka Gildiowa Galaktyczna Czystka" - a będą wybuchy i lasery, bo nie wiem, czy robić popcorn? Uśmiech

Gratulacje dla nowych oficerów, oby teraz składanie party przez WvW szło jeszcze lepiej.


RE: Awans i co dalej? - Maltor - 17-09-2012 00:03

Congratulations!
A co do gildyjnej aktywności, mam pewien pomysł ale poświęcę mu osobny temat Uśmiech


RE: Awans i co dalej? - obcy - 17-09-2012 10:49

upiekłem torcik dla nowych oficerów ale niestety brakło resursów na konfetti i sztuczne ognie Uśmiech gz

[Obrazek: hello-kitty-death-cake.jpg]


RE: Awans i co dalej? - Kaora - 17-09-2012 12:07

Cytat:Nowymi gildiowymi oficerami zostają Valker i Wilsonowy!
[Obrazek: tumblr_m8d7zkGjOt1qeexm3.gif]


Gratulacje Uśmiech