Forum Dragon Within
Smoki na WvW - Wersja do druku

+- Forum Dragon Within (http://gildiasmok.pl/forum)
+-- Dział: Ogłoszenia (/forum-20.html)
+--- Dział: Gildia (/forum-21.html)
+--- Wątek: Smoki na WvW (/thread-383.html)

Strony: 1 2


Smoki na WvW - Akim - 02-09-2012 21:27

Pierwszy, całogildiowy wypad na World vs World już za nami. Było jeszcze lepiej niż podczas BWE3! Biegając wspólnie i omawiając każdy następny ruch na gildiowym TeamSpeaku, byliśmy armią prawie nie do zatrzymania. Po wejściu na wrogi Borderlands, nasi sojusznicy zaczęli się z nami liczyć i z chęcią trzymali się blisko nas, i robili to co my. Nie mogę powiedzieć, że zmieniliśmy losy całego WvW, bo Niemcy stawiali zacięty opór na swoich ziemiach, ale przez trzy godziny zawzięcie upuszczaliśmy im krwi, zajmując twierdze i dezintegrując mniejsze grupki w biegu. Jedną z bocznych cytadeli przejęliśmy na własność i wytrwale broniliśmy swojego tymczasowego domku. Zaczęliśmy nawet zajmować dla siebie najlepsze komnaty Uśmiech Przejęcie Orba zza wrogich murów również nie było dla nas problemem.

Na naszej stronie w Galerii pojawił się nowy album, zawierający screeny z tego wypadu: nasze słit fotki, ogień bitwy, oblężenia oraz naszą własną fortecę na WvW. Link: http://gildiasmok.pl/Galeria,WvW.html

Smoki do boju! Przed nami wiele takich wypadów Uśmiech


RE: Smoki na WvW - Namill - 03-09-2012 22:10

Kurde no, nawet w grze jestem niefotogeniczny Smutny


RE: Smoki na WvW - Maff - 04-09-2012 20:49

Kurde no, ja nie mam takiej grafiki ;(


RE: Smoki na WvW - werewolf - 15-11-2012 10:07

organizuje się jeszcze jakieś 'Smokowe WvW' ?? rozumiem, że tak, tylko nikt o tym tu nie pisze, si? Uśmiech


RE: Smoki na WvW - Maltor - 15-11-2012 13:47

Werewolf, gildyjne wypady na WvW mamy praktycznie co tydzień, tylko że nie piszemy o nich w tym dziale. Jak jesteś tym zainteresowany to pytaj ludzi w grze czy idą na WvW. Zazwyczaj wybieramy się większą grupą w weekendy.


RE: Smoki na WvW - werewolf - 15-11-2012 13:56

ok - wielkie dzięki za info Maltor, będę dopytywał, chociaż ten weekend, wiadomo, raczej nie wielu będzie zainteresowanych hehe Diabeł thx!


RE: Smoki na WvW - Shivar - 15-11-2012 16:25

Na forum jest zawsze info kiedy jest wypad (z reguły sobota) i o której godzinie. Zachęcam do udziału, wielu naszych gildiowiczów olewa taki wypad.


RE: Smoki na WvW - Maltor - 15-11-2012 17:24

... a spora ich część ma w sobotę lepsze zajęcia niż siedzenie przed kompem. Osobiście o wiele bardziej pasowałyby mi (do tej pory) wypady w niedzielę wieczorem. Teraz zamierzam chodzić do pracy w weekendy i nie wiem jak to będzie wyglądało, ale podejrzewam, że niedzielne wieczorki ciągle będę miał wolne.


RE: Smoki na WvW - Matysjr - 15-11-2012 21:36

(15-11-2012 17:24)Maltor napisał(a):  ... a spora ich część ma w sobotę lepsze zajęcia niż siedzenie przed kompem.

Chyba chodziło koledze o tych którzy są online ale nie uczestniczą w evencie Oczko


RE: Smoki na WvW - werewolf - 16-11-2012 09:08

Cytat:Chyba chodziło koledze o tych którzy są online ale nie uczestniczą w evencie Oczko

hahaha dobre Cyklop no ja zamierzam się stawiać na WvW, jeśli gildia będzie organizować, oficjalnie, a ja będę w grze, nie wyobrażam sobie, nie być na takim WvW toż to sam miód i klimat Cwaniak