Witaj!  LogowanieRejestracja

Odpowiedz 
Idziemy na Underworld
21-08-2012, 14:04
Post: #11
RE: Idziemy na Underworld
Mnie też coś w gardle zaczyna drapać :O.
Dajcie mi już tą sobotę nooo!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 14:13
Post: #12
RE: Idziemy na Underworld
Decyzja w końcu podjęta, byle do soboty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 18:08
Post: #13
RE: Idziemy na Underworld
(21-08-2012 13:25)anda napisał(a):  <kaszl, kaszl> coś czuję, że zbliża się "sezon grypowy" Oczko


O kurde wiedziałem, że zapomniałem czegoś zrobić w pracy Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 18:16
Post: #14
RE: Idziemy na Underworld
@UP
masz jeszcze czas. Język
Do soboty, jeszcze trochę. DiabełDiabeł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 09:10
Post: #15
RE: Idziemy na Underworld
Jak poinformował mnie Shivar, Rock & Rojo idą na Blacktide, żeby jeszcze bardziej przytłoczyć ten serwer dzieciarnią. Viva Underworld!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 10:03
Post: #16
RE: Idziemy na Underworld
(23-08-2012 09:10)Akim napisał(a):  Jak poinformował mnie Shivar, Rock & Rojo idą na Blacktide, żeby jeszcze bardziej przytłoczyć ten serwer dzieciarnią. Viva Underworld!
Wzorowo, Rock jak zawsze ma małe problemy z hipokryzją : d.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 10:04
Post: #17
RE: Idziemy na Underworld
Poniżej wkleję link do wątku na FB, w którym Rojo w komentarzu napisał, że idzie na BT. Gdzie Rojo, tam i Rock zapewne.
Link do wątku [klik]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 10:23
Post: #18
RE: Idziemy na Underworld
Kim są Ci ludzie w ogóle?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 11:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2012 11:39 przez Shivar.)
Post: #19
RE: Idziemy na Underworld
(23-08-2012 10:23)anda napisał(a):  Kim są Ci ludzie w ogóle?

Rock i Rojo to youtuberzy, casualowi gracze, nagrywają filmiki o grach najczęściej są to tzw. let's playe. Są bardzo popularni Rock ma około 170k subskrypcji a Rojo 150k, ich widzowie mają wiek ~12/15 lat, wiek nie jest wyznacznikiem mądrości, ogarnięcia, ale w przypadku ich widzów tak. Wielu z nich zapomniało o kulturze, i konstruktywnej krytyce, a teksty ''tarcza szmato'', ''mordor'', stały się czymś normalnym. Ja nie chce grać z taką hołotą i pewnie większość, jak nie wszyscy z gildii też.

Rock i Rojo nie ogarniają GW2, widać to chociażby po poście Roja na FB. Ręcę opadają, nagra 20 odcinków o grze, o której nie ma bladego pojęcia i podstawowej wiedzy. Rock, kiedyś tam grał w WoWa, ale pewnie miał wtedy dużo czasu, a teraz? Grają w praktycznie każdą gier, o której nawet nie przeczytają, jak się w niej poruszać i jeszcze wystawią ocenę, gdy stwierdzą, że nagrali już wystarczającą ilość odcinków.
Może mnie zadziwią, jednak szczerze wątpię. Jakąś wiedzę o GW2 trzeba mieć, sam o tym się przekonałem, musiałem przeczytać trochę tekstu.
Jednak, co byś nie napisał w komentarzu, że nie przygotowują się, nie czytają o grze, to z pewnością odpisaliby coś typu: ''gramy dla zabawy, cieszymy się nawet gdy nie mamy szczególnej wiedzy na temat gry''.
Jest to dla mnie trochę dziwne, ja lubię poznawać mechanikę gry na filmikach. Przecież o to chodzi, po co mam oglądać jak ktoś ''drze papę'' przy danej grze. Śmiem użyć stwierdzenia ''za komuny było lepiej'' bo było, kiedyś Rock i Rojo nagrywali lepsze filmiki, może wtedy się przykładali bo chcieli przyciągnąć do siebie ludzi, a gdy osiągają powoli apogeum, to aż tak się nie starają.
Eh, chyba pora ograniczyć się do Gonciarza i Makuły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 11:37
Post: #20
RE: Idziemy na Underworld
Wydaję mi się, że to jedni z tych, których lepiej nie znać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: