Forum Dragon Within

Pełna wersja: Film z wypadu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie licząc krótkiego filmiku z naszego wypadu WvW podczas bety, na naszym kanale YT nie było żadnych filmów pokazujących nas w akcji... aż do teraz. W ostatnią niedzielę Chrissu wziął się za nagrywanie i oto mamy ponad dwugodzinny film pokazujący cały nasz wypad od początku do końca. Dla nas taki wypad to norma, ale osoby z zewnątrz nie wiedzą jak to u nas wygląda. Teraz mają możliwość podejrzenia nas w akcji zanim zdecydują się do nas dołączyć. Troszkę słabo słychać nasze głosy, bo dźwięki gry je zagłuszają, ale to pierwszy taki film i w przyszłości będzie lepiej. Tak - w przyszłości - bo Chrissu zapowiada, że to nie ostatni taki filmik. Następne będą lepszej jakości. Zapraszam do oglądania Uśmiech



Dwie godziiinyyyy. Nie wiem czy komuś chciałoby się oglądać całość. Udało mi się dotrwać do pół godziny, a potem pomyślałam "trzeba było tam być". I postanowiłam poprawę xD

Ale pomijając moje lenistwo, ogromne wyrazy uznania dla Chrissu. Włożyłeś w to mnóstwo roboty i się opłaciło. Brawo Uśmiech
S.U.P.E.R. robota Chrissu! rewelacja, że ktoś poświecą czas i coś takiego robi... "You have my sword" & +100 do respecta Szczerbol do tego się nawet załapałem na ostatniej akcji, tym bardziej jestem zachwycony! Zdziwko brawo! brawo! brawo!
Zajebiste intro Uśmiech
A co do wypadu, to uważam, że każdy kto może, powinien być Uśmiech
Przekierowanie