Forum Dragon Within

Pełna wersja: Wintersday z Zabawkarzem Tixxem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ho ho ho! Zbliża się świąteczny nastrój. W grudniu, tak jak co roku było w Guild Wars 1, czeka nas Wintersday! Czas bitew na śnieżki, prezentów i farmienia. Honorowym gościem w Lion's Arch będzie Zabawkarz Tixx. Przybędzie on w swoim wielkim latającym warsztacie, po drodze odwiedzając każde większe miasto w Tyrii, niosąc ze sobą - a jakże - zabawki oraz świąteczny nastrój.

Śnieg w Tyrii zacznie padać 14 grudnia, a przestanie 3 stycznia. Have fun Uśmiech

https://www.guildwars2.com/en/the-game/r...mber-2012/
No to się zacznie, mikołaje na każdym kroku szukający lizaków i piernikówJęzyk
Art "Wintersday" pasuje doskonale do kolorystyki strony ;>
Tixx?
Kurde no Thorn był więc czemu nie ma klasycznego life vs death czy Dwayna Vs Grenth?
Chce snowballe!! Chce remake UW! (Pasowałby na fraktalach).

Meh zobaczymy jak najlepszy event z GW1 będzie wyglądać w GW2...
Oby tego nie spartolili. Ja już ubolewam, że nie ma achievementa za coś w stylu tytułu Skillz który był w jedynce. Przydałby się achievek który polaczylby te wszystkie eventowe konkurencje.
No ale jestem dobrej myśli, wintersday ma trwać aż 20 dni i na pewno będzie co robić Uśmiech
Świetna inicjatywa Uśmiech Z miłą chęcią walnę śnieżką prosto w twarz samego oficera! Ups... Eee... Przepraszam. Kogoś tam po prostu... Uśmiech
Jezeli to spieprza to mam dosc GW na dlugi czas.
Tekst ukryty Pokaż
[Obrazek: Part-2E.jpg]
(nie mój screen) Taki komunikat mniej więcej przed chwilą zepsuł wszystkim grę ;x Klepiemy sobie grzecznie Shatterera, zostało z 20 sekund do zabicia. A tutaj jeb. restart. I ssie się duuza paczka update. Witaj zimo witajcie eventy. Bo zrobienie opcji "restart za 5 min" przerasta ich możliwości :/
Jeszcze nie zimowe eventy Język
Z Update jest tak że nieważne ile by ustawili to i tak się wbije to w jakiś ważny moment. Wyobraź sobie furię osób będących na fraktalach Język


Przekierowanie