Forum Dragon Within

Pełna wersja: Znamy datę premiery !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak widać te koszulki które pojawiły się na zdjęciach z siedziby ANetki coś więcej znaczyły (@Lunar Zdziwko). Oto dziś, z lekkim poślizgiem bo nie równo o 14:30 ujawniono coś na co miliony od dawna czekały...
[Obrazek: premiera.png]
Kolejne i ostatnie BWE odbędzie się w dniach 20-22 lipca.

ANet udostępniła też krótki filmik dotyczący premiery GW2, stronę główną też nie ominęła informacja, oraz na blogu pojawił się ciekawy wpis.


Coś też słyszałem że wiatr zmian powiewa w gildii coraz mocnej, a ptaszki coś śpiewają o 1 lipca i godzinach popołudniowych.
Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Już wkrótce smoki wrócą do akcji!!!! Spalimy cały świat i wykradniemy wszystkie dziewice (nawet Ada jakąś zawinie) Duży uśmiech
OHOHOHOH DZIEŃ CAPS LOCKA I TAKIE WIADOMOŚCI. Szalone życie.
Data jak najbardziej mi pasuje Duży uśmiech
No to chyba trzeba się zaopatrzyć w jakąś wersję, ostatnie kilka tytułów zakupiłem przez keye.pl więc i tym razem chyba na mnie zarobią. Warto myśleć o innym dostawcy ?
Oficjalnymi i wspieranymi przez ANET dystrybutorami na PL są fabrykakluczy.pl i inexus.pl w wersji cyfrowej oraz gram.pl. Z tego co ja wiem wersja pre-pucharse czyli dostęp do pierdół jak ostatnie BWE jak i 3 dni wcześniej start to tylko do kupienia na buy.guildwars2.com. W innych miejscach bym nie kupował bo można dostać albo lewy klucz albo jeszcze nawet w wersji US i po zabawie. Lepiej dać trochę więcej i mieć pewność że będzie wszystko OK.
Jeżeli ten sklep jest już przez ciebie sprawdzony to kup tam. Jest jeszcze gram.pl, fabrykakluczy.pl, oficjalna stronka buy.guildwars2.com i pewnie coś by się jeszcze znalazło. Takie gry jak GW2 trzeba kupować od zaufanych źródeł, a nie na przykład na Allegro. Najbardziej zaufanym ze wszystkich (nie licząc oficjałki ofc) jest IMO gram.pl.
Zamówiłem z gram.pl, nawet nie wiedziałem ale jest teraz możliwość odbioru osobistego w moim mieście za 4 zł więc sensu nie ma kupować taniej.
Ja kupiłem na fabrykakluczy.pl i żal mi dalej tego braku pudełka, ale gram.pl zawaliło z tak małą ilością GW2 ;/
Trzeba umieć się ustawić ^^
Stron: 1 2
Przekierowanie