Forum Dragon Within

Pełna wersja: Awans i co dalej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na stanowisko oficerów zgłosiły się łącznie 4 osoby, z czego dwie kandydatury nam się spodobały. Nowymi gildiowymi oficerami zostają Valker i Wilsonowy! Gratulujemy! Uśmiech

Z dodatkowych informacji: już bardzo bardzo niedługo urządzona zostanie Druga Wielka Gildiowa Galaktyczna Czystka, która zwolni w gildii około 10 miejsc. Większość osób wyrzuconych nawet tego nie zauważy, bo zupełnie zapomnieli, że są w jakiejkolwiek gildii. Lub, pomimo wielu przypomnień, nadal nie uzupełniły forumowego profilu. A jeżeli czeka nas DWGGC, to automatycznie rekrutacja zostanie otworzona dla wszystkich, aby zapełnić wolne miejsca. Może nawet ciut zwiększymy limit ludzi w gildii. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie teraz, po premierze, gdy już sporo ludzi wybrało gildie dla siebie.

Tymczasem możemy celebrować wybór nowych oficerów! Uśmiech Albo możemy z tym zaczekać kilka dni, bo właśnie za kilka dni planujemy urządzić gildiową imprezkę Duży uśmiech
Valker lolz Duży uśmiech
Noo Wilsonowy to będzie rządził twardą ręką. Bójmy się!
Gratulacje, bardzo dobry wybór oficerów.
Gratulacje Uśmiech Mam nadzieję, że dzięki temu ruszy się coś w sprawie organizowania wspólnych wypadów na cokolwiek Język
Wypady są cały czas, tylko są organizowane na czacie gildii w grze. Trudno na PvE znaleźć miejsce, gdzie można iść całą gildią coś robić, dlatego dobieramy się na czacie w te 5 osób i idziemy na jakiegoś dungeona czy coś. Zresztą Ty też uczestniczysz w tych wypadach więc o co chodzi? Duży uśmiech Wypady całogildiowe mamy na WvW i są co tydzień. Częściej nie ma sensu bo i tak (jak dla mnie) trochę mało osób przychodzi, szczególnie na ostatni.
"Druga Wielka Gildiowa Galaktyczna Czystka" - a będą wybuchy i lasery, bo nie wiem, czy robić popcorn? Uśmiech

Gratulacje dla nowych oficerów, oby teraz składanie party przez WvW szło jeszcze lepiej.
Congratulations!
A co do gildyjnej aktywności, mam pewien pomysł ale poświęcę mu osobny temat Uśmiech
upiekłem torcik dla nowych oficerów ale niestety brakło resursów na konfetti i sztuczne ognie Uśmiech gz

[Obrazek: hello-kitty-death-cake.jpg]
Cytat:Nowymi gildiowymi oficerami zostają Valker i Wilsonowy!
[Obrazek: tumblr_m8d7zkGjOt1qeexm3.gif]


Gratulacje Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie