Forum Dragon Within

Pełna wersja: Idziemy na Underworld
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Po wielu dniach dyskusji, domysłów i wymiany argumentów, mogę Wam już podać nazwę Underworld bez słowa "może" lub "prawdopodobnie" obok. Tak! Już w sobotę zaczyna się Headstart Guild Wars 2 i tego też dnia nasza gildia wybierze Underworld jako swój home world. Trzymajmy kciuki, żeby jeszcze kilka polskich gildii się tam wybrało, bo przecież po to tam idziemy - aby się całkowicie nie odcinać od rodaków, a jednocześnie aby nie siedzieć na głównym polskim serwerze.

Gdyby doszło do ucieczki z serwera, zapasowymi są: Blacktide, Gandara, Gunnar's Hold i Ruins of Surmia, a ten jeden konkretny wybierzemy na bieżąco, mając przed oczami zapełnienie tych serwerów. Teraz niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć który będzie w jakim stopniu zapełniony, więc nie mogę podać tego konkretnego. W przypadku ucieczki, zostaniecie wszyscy poinformowani gdzie zwiewamy.

Ja też się cieszę, że wreszcie podjęliśmy decyzję Uśmiech
Przytoczę zasady ucieczki:

1. W czasie darmowego transferu serwer dostanie FULL a nie wszyscy z gildii wbili do gry,
2. W czasie darmowego transferu serwer utrzymuje status LOW,
3. Nieprzyjemna atmosfera na serwerze wg. większej części gildii.
Underworldzie! Nadchodzimy!
Oj, będzie się działo, będzie się działo, oj Uśmiech
Teraz zapanujemy nad tym serwem DiabełMUAHAHAHAHAHDiabeł
No i super. Teraz możemy się jakoś reklamować, aby zachęcić potencjalnych sojuszników do wyboru takiego samego serwera Uśmiech
Wreszcie decyzja Duży uśmiech
Pozostaje tylko czekać do soboty...
Już niedługo rozpocznie się wielka bitwa Duży uśmiech będziemy godnie reprezentować nasz serwer Duży uśmiech
(21-08-2012 13:08)Shai napisał(a): [ -> ]Wreszcie decyzja Duży uśmiech
Pozostaje tylko czekać do soboty...
Cytat:Już niedługo rozpocznie się wielka bitwa

[Obrazek: przygotowaniadogw2.jpg]
<kaszl, kaszl> coś czuję, że zbliża się "sezon grypowy" Oczko
Stron: 1 2 3
Przekierowanie