Forum Dragon Within

Pełna wersja: Gramy razem już 1 rok!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: v2NtChd.png]

Dokładnie rok temu, 8. maja 2012 roku, na naszym forum pojawił się pierwszy news, co oznaczało start strony, forum i całej gildii. Ale to zleciało! Bardzo niewielu z Was pamięta te czasy i dla większości jest to tylko sucha rocznica, jednak dla tych którzy pamiętają początki, a już szczególnie dla nas dwóch - mnie i Ravena - jest to bardzo ważne wydarzenie. Przez te 365 dni wydarzyło się bardzo wiele ciekawych rzeczy. Najbardziej emocjonujący był okres krótko przed i po premierze gry, kiedy to wybieraliśmy serwer, zawiązywaliśmy sojusze, intensywnie rekrutowaliśmy i strasznie nolajfiliśmy. W ciągu miesięcy przyglądaliśmy się jak jedna polska gildia za drugą znikają ze sceny, a my trzymamy się twardo po dziś dzień. Jesteśmy prawdziwymi weteranami polskiej sceny PvE i powinniśmy być z tego dumni.

Pierwsza rocznica to coś więcej niż tylko gratulacje, cieszenie się i słodzenie sobie nawzajem - to także czas konkursów! Będzie mały quiz wiedzy o gildii z nagrodami. Większe info o tym ciągu kilku najbliższych dni Uśmiech

Dzięki że tutaj jesteście, dzięki że bawicie się wspólnie pod znakiem Smoków. Osobiście też pozdrawiam każdego z osobna i przepraszam że nie macie okazji pobiegać razem ze mną Uśmiech Wszystkiego dobrego! Smacznego tortu życzę Duży uśmiech
Tort wygląda naprawdę smocznie^^
Szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy!
Prawda jest taka, że gram w GW2 bo gram z Wami, gdyby tak nie było to przewiduję, że swoją grę skończyłbym po miesiącu. Oby tak dalej!
Podpisuję się pod tym co Mateuszek napisał Język Bez Smoka moja gra skończyłaby się tak na początku listopada, a tak jest git Duży uśmiech
Najlepszego wam!
Muszę przyznać że u was jest mi najlepiej Uśmiech
Moje dwie poprzednie gildie... ach... Tam była taka braterska więź ale nawet to zanikło, a u was znowu rozkwitłem. A więc powodzenia w przyszłych sukcesach!
Ach, ale ten czas leci Oczko Jedna z tych gier, w której trzymają mnie tylko znajomi. Najlepszego Smoki!
Wooooooo-hoooooooo! Szczęśliwi czasu nie liczą, to i ja nie zauważyłam, jak to szybko zleciało Duży uśmiech Sto lat, sto lat ^^
Duży uśmiechDuży uśmiech
Propsy za torcik dla Makarowa Duży uśmiech

A GW2 bez Was ssie druta Duży uśmiech
Tzn GW2 ssie druta tak czy siak, ale dzięki wam nie słychać tego siorbania... I muszę powiedzieć, że nawet jeśli teraz nie mam możliwości żeby grać z wami to cieszę się, że dołączyłem do Smoków Oczko
Dołączam się do słów Koali Język
Stron: 1 2
Przekierowanie